Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover

قیمت شیشه اتومبیل

قیمت شیشه اتومبیل وابسته به چند عامل است که در ادامه مقاله زیر خدمتتان تقدیم میشود:
اولین نکته ای که مهم است مدنظر شما قرار بگیرد آن است که اتومبیل شما ساخت کدام کشور میباشد. اگر کشور ساخت اتومبیل شما ایران باشد باید بدانید که در ایران چند کارخانه وجود دارد که شیشه های اتومبیل خودرو های ایرانی را تامین می کنند. از مهم ترین برند هایی که در ایران شیشه اتومبیل های داخلی را تامین می کنند میتوان به نام های ذیل اشاره کرد:
1) شرکت آسیا شیشه 2) شرکت بهنور شیشه 3) شرکت ونوس شیشه 4) شرکت سایپا شیشه 5) شرکت امید اصفهان 6) شرکت گیلان شیشه 7) شرکت سپهر شیشه
توجه به این نکته حایز اهمیت است که بعضی از کارخانه های بالا از کیفیت بالاتری نسبت به دیگر شرکت ها برخوردار اند لذا برای نصب شیشه اتومبیل ایرانی باید به فروشگاهی مراجعه بفرمایید که شناخت خوبی از کیفیت شیشه های داخلی داشته و بتواند تشخیص بدهد که شیشه ای که قرار است برای ماشین شما نصب بشود فاقد موج و دارای خم مناسب برای قرار گرفتن بر روی اتاق خودروی شما باشد. دلیل اینکه شیشه ای که می خواهید نصب بکنید فاقد موج باشد این است که هنگامی که نور خورشید در روز به شیشه اتومبیل شما برخورد میکند در دید شما مشکلی ایجاد نکند.
دومین نکته ای که در قیمت شیشه اتومبیل و نصب آن موثر است نوع چسب به کار رفته برای نصب شیشه اتومبیل است. ما انواع مختلفی از چسب ها برای نصب شیشه اتومبیل داریم که میتوان به چسب پلی اورتان اشاره کرد که معروف به چسب سوسیسی می باشد. چسب های دیگری که برای نصب شیشه اتومبیل به کار میرود چسب سیلیکونی نام دارد که باتوجه به انتخاب مشتری هزینه نصب شیشه اتومبیل متفاوت می شود.
اگر شرکت سازنده اتومبیل شما خارجی باشد باید بدانید که چون شیشه هایی که در ایران تولید می شود مارک روی شیشه مطابقت کامل با مارک شیشه ارجینال دارد لذا باید به فروشگاهی مراجعه کنید که مورد اطمینان شما باشد و به صداقت کاری معتقد و متعهد است.
با توجه به نکاتی که در بالا به آن اشاره شد جهت استعلام قیمت شیشه اتومبیل و هزینه نصب شیشه اتومبیل با شیشه اتومبیل یزدان صفری تماس حاصل فرمایید.

شیشه اتومبیل یزدان صفری

شماره تماس:

0912-1017307

021-22500454
Call Now Button